Banka Hesap Bilgisi

Dilek ve Şikayet Kutusu

Kuleliler DerneğiKULELİLER DERNEĞİ

 

Kuleli Askeri Lisesinin o gurur veren havasını solumuş, bahçesinde koşturmuş, tarihi basamaklarında yürümüş, avlusunda dolaşmış, adını Kuleli Askeri Lisesinde okuyanlar listesine yerleştirmiş bir grup mezun ve okuldan çeşitli sebeplerle ayrılmış sivil arkadaşlarımızın çabalarıyla ilk olarak 2002 yılında kuleliler.org kurulmuştur.

Yapılan arkadaş ve grup toplantıları arasında 2004 yılında dernek kurma fikri ortaya atılmış, bir forumda anket yapılarak ilk toplantının yapılması kararı alınmıştır.


19 Eylül 2004 tarihinde ilk Genel Toplantısı yapılmıştır...


İlk toplantının yapılmasından ardından ortaya konan fikirler olgunlaştırılmış, tüzük çalışmalarına başlanmış ve 22.06.2006 tarihinde derneğimiz, Sıraselviler Cad. No: 77/2 Beyoğlu/İSTANBUL adresinde “KULELİLER DERNEĞİ” adı altında Kuleliden mezun olmuş veya en az bir yıl öğrenci olarak bulunmuş olanlar arasında iletişim, yardımlaşma ve dayanışmayı tesis edip bunların devamlılığını sağlayarak sosyal alanda kaynaşmış bir birlik oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Derneği temsil eden renkler; KIRMIZI ve SİYAH ’tır.


29.07.2006 tarihinde, Kurucu Üyelerin toplanmasıyla ilk Yönetim Kurulu Toplantısı yapılmış ve Geçici Yönetim Kuruluna; Taner Senseven, Ali Kavilci, Ahmet Çevikaslan, Hakan Özhuy, Zafer Kayıkçılar, Hakan Ulus ve Yavuz Gökgöz oy birliği ile seçilmiştir.


İlk Genel Kurul Toplantısı 10 Aralık 2006 tarihinde, Yeditepe Üniversitesi’nde yapmıştır.


Sırasıyla Dernek Merkezi,

-   Habyar Mah. Ankara Cad. No: 31/32 Cağaloğlu / İSTANBUL,

-   Esenkent Mah. Nadine Cad. No: 76 Maltepe / İSTANBUL adreslerinde faaliyetlerine devam etmiştir.

-   
Kuleliler Derneği halen Yukarı Dudullu Mh. NATO Yolu Cd. Metanet Sk. No: 3 Kat: 3/A Ümraniye / İSTANBUL adreslerinde faaliyetlerini icra etmektedir.ATATÜRK KÖŞESİ
Üye Girişi
Dernek Üyelik Başvurusu

Anket
Kuleli Askeri Lisesinin yeniden eğitim ve öğretime geçmesini ister misiniz?Facebook
Foto Galeri
Tarihçe
Kuleli Askeri Lisesi
Kuleliler Derneği
YukariCik