Banka Hesap Bilgisi

Ziyaretçi Defteri

Şafak TOPALLAR (İstanbul) - 19.01.2020 12:00:00

Kulelili olmak bir gururdur. Kulelili olmakla gurur duyuyor ve bir an önce yeniden açılarak Harbiye‘ye idealist, vatansever, Atatürkçü harbiyeliler yetiştirmeye devam etmesini arzuluyoruz.

Ercan Ertüreten (İstanbul) - 12.01.2020 12:00:00

1961 Selimiye Askeri Ortaokulu , 1964 Kuleli Askeri Lisesi mezunuyum. Boğaz‘ın imcisi KAL‘nın kapatılarak mağdur edilmesi bizleri çok üzüyor. Hedef , yine siyasi bir kararla okulun tekrar eğitim ve öğretime açılmasıdır. Biz göremiyebiliriz ama bizden sonrakiler görecektir. Bu bakımdan sakin ve çalışkan olmalıyız. Çoğalmak, organize olmak ve hakkımızı her yönden aramamız gerekiyor. Kuleliler Derneğinden birleşelim ve bir eylem planı oluşturalım. Ben bu konuyu bütün gücümle destekliyeceğim.Hadi bakalım Kuleliler görelim sizleri.

Mehmet şenol tozkoparan (Tekirdag) - 28.05.2019 12:00:00

Sanli yuvadan mezun olali tam 41 yil oldu gecen 2018 de 40.mezuniyet yilimizi okulumuzda kutladik o gunlerimizi devrwlerimizle orasi bizim yuvamiz insallah tekrar eskibgunlere dondururuz kulelidaslarim

RECEP SEVİM (İstanbul) - 06.04.2018 12:00:00

1970-1971 mezunuyum. Derneğe nasıl üye olabilirim?

Nilüfer Kardaş (Bursa) - 29.03.2018 12:00:00

Sizi ziyaret etmekten gurur duyuyorum

Mustafa KARACA (sivas) - 09.05.2016 12:00:00

Ayrılacağımı bilsem de 1000 defa dünyaya gelsem yine şanlı yuva KULELİ tercihim olur. Zaten ayrıldığım yer Kuleli değil Harp okulu.. Kuleden ayrılınmaz..1997 mezunuyum..

Sinan ÖZŞEN (eskişehir) - 27.6.2014 00:00:00

Şanlı Yuva Kuleli`den ayrılalı 19. yılım .O şerefli şanlı yuvada geçen günlerimi unutmak mümkün degil...

Sen de Yaz
Dilek ve Şikayet Kutusu

Kulelili Olmak..

Her Türk asker doğar demiş atalarımız ve biz doğuştan askeriz diye yola çıkmışız. Evet her Türk asker doğmuştur ancak her Türk'e KULELİ ASKERİ LİSESİ'nde okumak nasip olmamıştır. Ben bu şansı yakalayan şanslı bireylerden bir tanesiyim. KULELİ'de okumak ve de mezun olmaktan her zaman gurur duyan bir birey olarak, 22 yıl sonra nizamiyeden bir sivil olarak ama kuruluşu aşamasında az da olsa emeğimin olduğuna inandığım KULELİLER DERNEĞİ mensubu olarak adım attım ve 26 yıl önce sınavlar ve daha sonrası kayıt için girdiğim o heyecanlı halimle KULELİ havasını içerden tekrar almaya çalıştım. Yıllar çok şeyi değiştirmiş olabilir ama benim için değişmeyen yine nizamiyede başlamış ama nizamiye dışında ya da askerlik dışında da olsa asla bitmemiş KULELİli olma havasını görmek bir tebessüm ve mutluluk bıraktı içimde buruk bir tatla ayrılmadan önce. Yıllardır görmediğim devre arkadaşlarımı da gördüm, uzun zamandır görüşemediğim derneğimin üyelerini de gördüm. Harp Okulunda okul komutanlığımı da yapmış Edip Başer paşamı da gördüm. Bir kardeşimizin önderliğinde başladı bu dernek hayali, bir kaç abimizin desteği ile dernek olduk, bayrağı elden ele daha yükseğe çeken arkadaşlarımızı, kardeşlerimizi, abilerimizi gördükçe inanılmaz gurur duydum. Şimdi herkesin üzerine düşen gerçek KULELİ ruhunu yaşatmayı hayal eden her arkadaşımın, her kardeşimin, her abimin üzerine düşen bu dernekten herbir KULELİ'linin haberdar olmasını sağlamak ve de üyelik şartlarına sahip herbir KULELİ'liyi bu derneğe üye yaparak bayrağı daha da yukarılara taşımak ve dalgalandırmaktır. İletişim çağının zirvesinde bulunuyoruz, haydi KULELİ'liler oturun bilgisayarlarınızın başına facebook, twitter, mail ne varsa atın mesajlarınızı, alın telefonunuzu elinize hem uzun zamandır seslerini duymadığınız devrelerinizin seslerini duyun, hal hatır sorun ve de dernekten haberdar edin. Bu dernek bizim, bu dernek KULELİ'lerin.


Diğer Yazıları


Üye Girişi
ATATÜRK KÖŞESİ
Dernek Üyelik Başvurusu
Anket
Kuleli Askeri Lisesinin yeniden eğitim ve öğretime geçmesini ister misiniz?Facebook
Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

Üyelerimizden Gelen Yazılar
Kurucularımız
İSİM YANLIŞLIĞI HAKKINDA
Kulelili Olmak..
YukariCik