Ana Menü
Banka Hesap Bilgisi

Ziyaretçi Defteri

Murat METE (İstanbul) - 03.08.2016 12:00:00

143‘üncü Dönem mezunu olmakla gurur duyduğum Şanlı Yuva Kulelinin bu şekilde kapatılmasına her mezun gibi biz de üzgün ve öfkeliyiz. Facebook‘ta bazı münferit girişimlerle 6 Ağustos Cumartesi günü basın açıklaması yapılması planlandığını görüyoruz. Bir STK olarak böyle bir etkinliği sizin düzenlemenizin daha uygun ve birleştirici olacağını değerlendiriyorum. İyi bir organizasyon ve tanıtıma ihtiyaç var. Aksi takdirde yarım yamalak ve amacından uzak bir görüntü olacak, olumsuz bir etki yaratacaktır.

M.Zafer ORUZ (Çengelköy) - 03.08.2016 12:00:00

Ben de Kuleli mezunuyum. Üye nasıl olabilirim

Erdem AK (İzmir) - 01.08.2016 12:00:00

Merhaba, Şanlı Yuvamızın kapatılması kararına karşılık change.org‘ta bir kampanya başlatıldı. Destek olmak isteyenler için; https://www.change.org/p/genelkurmay-ba%C5%9Fkan%C4%B1-%C3%A7ok-ge%C3%A7-olmadan-kuleli-askeri-lisesi-nin-kapat%C4%B1lmas%C4%B1na-engel-olun?recruiter=66800458&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=mob-xs-share_petition-no_msg&fb_ref=Default

Mustafa KARACA (sivas) - 09.05.2016 12:00:00

Ayrılacağımı bilsem de 1000 defa dünyaya gelsem yine şanlı yuva KULELİ tercihim olur. Zaten ayrıldığım yer kuleli değil harp okulu.. kuleden ayrılınmaz..1997 mezunuyum..

Sinan ÖZŞEN (eskişehir) - 27.6.2014 00:00:00

şanlı yuva kuleli`den ayrılalı 19. yılım .O şerefli şanlı yuvada geçen günlerimi unutmak mümkün degil

Sen de Yaz
Dilek ve Şikayet Kutusu

Kulelili Olmak..

Her Türk asker doğar demiş atalarımız ve biz doğuştan askeriz diye yola çıkmışız. Evet her Türk asker doğmuştur ancak her Türk'e KULELİ ASKERİ LİSESİ'nde okumak nasip olmamıştır. Ben bu şansı yakalayan şanslı bireylerden bir tanesiyim. KULELİ'de okumak ve de mezun olmaktan her zaman gurur duyan bir birey olarak, 22 yıl sonra nizamiyeden bir sivil olarak ama kuruluşu aşamasında az da olsa emeğimin olduğuna inandığım KULELİLER DERNEĞİ mensubu olarak adım attım ve 26 yıl önce sınavlar ve daha sonrası kayıt için girdiğim o heyecanlı halimle KULELİ havasını içerden tekrar almaya çalıştım. Yıllar çok şeyi değiştirmiş olabilir ama benim için değişmeyen yine nizamiyede başlamış ama nizamiye dışında ya da askerlik dışında da olsa asla bitmemiş KULELİli olma havasını görmek bir tebessüm ve mutluluk bıraktı içimde buruk bir tatla ayrılmadan önce. Yıllardır görmediğim devre arkadaşlarımı da gördüm, uzun zamandır görüşemediğim derneğimin üyelerini de gördüm. Harp Okulunda okul komutanlığımı da yapmış Edip Başer paşamı da gördüm. Bir kardeşimizin önderliğinde başladı bu dernek hayali, bir kaç abimizin desteği ile dernek olduk, bayrağı elden ele daha yükseğe çeken arkadaşlarımızı, kardeşlerimizi, abilerimizi gördükçe inanılmaz gurur duydum. Şimdi herkesin üzerine düşen gerçek KULELİ ruhunu yaşatmayı hayal eden her arkadaşımın, her kardeşimin, her abimin üzerine düşen bu dernekten herbir KULELİ'linin haberdar olmasını sağlamak ve de üyelik şartlarına sahip herbir KULELİ'liyi bu derneğe üye yaparak bayrağı daha da yukarılara taşımak ve dalgalandırmaktır. İletişim çağının zirvesinde bulunuyoruz, haydi KULELİ'liler oturun bilgisayarlarınızın başına facebook, twitter, mail ne varsa atın mesajlarınızı, alın telefonunuzu elinize hem uzun zamandır seslerini duymadığınız devrelerinizin seslerini duyun, hal hatır sorun ve de dernekten haberdar edin. Bu dernek bizim, bu dernek KULELİ'lerin.


Fatih Çatal

Diğer Yazıları

Kulelili Olmak.. (8.9.2015)

ATATÜRK KÖŞESİ

Üye Girişi
Dernek Üyelik Başvurusu

Anket
Tüm Kuleli Askeri Lisesi Mezunlarının katılımıyla gerçekleşecek, geniş katılımlı KULELİLER GÜNÜ olmasını ister misiniz?Foto Galeri
Facebook
Üyelerimizden Gelen Yazılar
29 Ekim Bağdat Caddesi Yürüyüşümüz...
İSİM YANLIŞLIĞI HAKKINDA
Şanlı Yuvamız icin 1500 Kitap Kampanyası
Kurucularımız
Kuleli Ziyareti ve Bogaz Gezisi
Kulelili Olmak..
YukariCik