Ana Menü
Banka Hesap Bilgisi

Ziyaretçi Defteri

Murat METE (İstanbul) - 03.08.2016 12:00:00

143‘üncü Dönem mezunu olmakla gurur duyduğum Şanlı Yuva Kulelinin bu şekilde kapatılmasına her mezun gibi biz de üzgün ve öfkeliyiz. Facebook‘ta bazı münferit girişimlerle 6 Ağustos Cumartesi günü basın açıklaması yapılması planlandığını görüyoruz. Bir STK olarak böyle bir etkinliği sizin düzenlemenizin daha uygun ve birleştirici olacağını değerlendiriyorum. İyi bir organizasyon ve tanıtıma ihtiyaç var. Aksi takdirde yarım yamalak ve amacından uzak bir görüntü olacak, olumsuz bir etki yaratacaktır.

M.Zafer ORUZ (Çengelköy) - 03.08.2016 12:00:00

Ben de Kuleli mezunuyum. Üye nasıl olabilirim

Erdem AK (İzmir) - 01.08.2016 12:00:00

Merhaba, Şanlı Yuvamızın kapatılması kararına karşılık change.org‘ta bir kampanya başlatıldı. Destek olmak isteyenler için; https://www.change.org/p/genelkurmay-ba%C5%9Fkan%C4%B1-%C3%A7ok-ge%C3%A7-olmadan-kuleli-askeri-lisesi-nin-kapat%C4%B1lmas%C4%B1na-engel-olun?recruiter=66800458&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=mob-xs-share_petition-no_msg&fb_ref=Default

Mustafa KARACA (sivas) - 09.05.2016 12:00:00

Ayrılacağımı bilsem de 1000 defa dünyaya gelsem yine şanlı yuva KULELİ tercihim olur. Zaten ayrıldığım yer kuleli değil harp okulu.. kuleden ayrılınmaz..1997 mezunuyum..

Sinan ÖZŞEN (eskişehir) - 27.6.2014 00:00:00

şanlı yuva kuleli`den ayrılalı 19. yılım .O şerefli şanlı yuvada geçen günlerimi unutmak mümkün degil

Sen de Yaz
Dilek ve Şikayet Kutusu

Şanlı Yuvamız icin 1500 Kitap Kampanyası

Sevgili dostlar, Güzide yuvamız, Okulumuz Kuleli için 1500 kitap kampanyası başlattık. En son dernek olarak yaptığımız Kuleli ziyaretimiz esnasında yeni oluşturulan kütüphaneyi ve çocukların bu kütüphaneyi nasıl bir keyifle kullandığını fark ettik. Kuleliler olarak bu kütüphaneye desteğimizin olmaması düşünülemezdi. Ve bu kampanyayı başlattık. Konu ile ilgili sitemizden bilgi alabilirsiniz. Bağışlar dernek merkezimize yapılacak. Bizler gelen kitapları mümkün olduğunca kategorize edeceğiz. Sizlerden beklediğimiz bir e-liste (CD ile olabilir) ile kitaplarınızı dernek merkezine yollamanızdır. Merkezimizin adresi web sitemizde var. Biz Kuleli ruhu taşıyan tüm dostlarda ciddi bir katilim olacağını düşünüyoruz. Bu mesajı çevremize yayarak konuya mümkün olduğunca fazla destek olunacağından hiç şüphemiz yok. Duyarsız kalmak bize yakışmaz. Katılımlarınızı bekliyoruz. Bu arada halen derneğe üye olmadıysanız hemen olmanızı tavsiye ediyoruz. Birlikten güç doğar demeye gerek yok. Bu birliktelik hareketini uyandırıp desteklemek zamanıdır.

Sevgiyle kalın…

Selçuk Bilgin

Kuleliler Derneği Başkanı


ATATÜRK KÖŞESİ

Üye Girişi
Dernek Üyelik Başvurusu

Anket
Tüm Kuleli Askeri Lisesi Mezunlarının katılımıyla gerçekleşecek, geniş katılımlı KULELİLER GÜNÜ olmasını ister misiniz?Foto Galeri
Facebook
Üyelerimizden Gelen Yazılar
29 Ekim Bağdat Caddesi Yürüyüşümüz...
İSİM YANLIŞLIĞI HAKKINDA
Şanlı Yuvamız icin 1500 Kitap Kampanyası
Kurucularımız
Kuleli Ziyareti ve Bogaz Gezisi
Kulelili Olmak..
YukariCik